Заклик до всіх пластунів приєднатись до урочистостей 18, 19, 24 серпня у Львові

В часі Ювілейної Міжкрайової Пластової Зустрічі з нагоди 100-ліття Пласту у Львові відбудеться низка заходів, до участі в яких не потрібно бути зареєстрованим учасником ЮМПЗ - будь-хто може взяти в них участь без жодної реєстрації чи вкладки. 

 

Провід ЮМПЗ закликає всіх пластунів взяти участь в таких заходах і приєднатись до завершального етапу святкування 100-ліття нашої організації.

 

Перелік заходів:

 

18.08.2012, субота – урочистості на Личаківському кладовищі біля пам'ятника пластунам, що не зломили своїх присяг (молебень, покладання вінків та квітів до пам'ятника пластунам, що не зломили своїх присяг, могил Основоположника Пласту д-р.Олександра Тисовського, Начального Пластуна Северина Левицького тощо).

 

19.08.2012, неділя – збірка відкриття Ювілейної Міжкрайової Пластової Зустрічі, що символічно є збіркою підсумком 100 років пластової історії.

 

24.08. 2012, п'ятниця – збірка закриття Ювілейної Міжкрайової Пластової Зустрічі;

 

24.08.2012, п'ятниця – Пластове містечко в центрі Львова (масштабне представлення Пласту в центрі Львова з великою кількістю зайняттів, організованих пластунами для мешканців і гостей міста задля представлення Пласту в часі Дня Незалежности – детальніше тут).

 

Детальніша програма всіх урочистостей буде оприлюднена згодом.

 

Провід ЮМПЗ закликає:

 

У випадку додаткових запитань можна звертатись за адресою umpz.events@plast.org.ua.