Пластова мережа    Головна сторінка    Довідка    Пошук

На ЮМПЗ потрібнa помiч!

Програма 3-го етапу ЮМПЗ – від 16-го до 19-го серпня – відбудеться на оселі Пластова Січ, Ґрефтон, Онтаріо (недалеко Торонта). На Січ зїдуться всі юнацькі табори, приїдуть старші пластуни і сеніори, батьки та гості, відбудеться новацький денний табір. На день суботу 18-го серпня запрошено святкових гостей і громадянство.

Чи ви плянуєте бути на Січі і хочете допомогти, багато чи трошки, там де буде потрібно? Mаємо вже велике число добровольців, але не всі потреби забезпечені. Подаємо список наших потреб і запрошуємо вас голоситися безпосередньо на подані адреси:

Реєстрація – дижури від 9 рано до 9 вечором – голоситися до Гані Шиптур (ann.szyptur@sympatico.ca )

Стійки – на різних пунктах оселі, вдень і вночі – голоситися до Росі Сливинської (roksoliana@hotmail.com)

Крамничка – дижури в продажі товару – голоситися до Христі Терпляк (christine.terplak@tcdsb.org) i (christine.terplak@sympatico.ca)

Їдальня – дижури при роздачі сніданків, обідів і вечер – голоситися до Наді Борис (nadia.borys010@sympatico.ca)

Програма(четвер/пятниця) розставляти точки до теренового змагу; (субота) розставляти точки до спектаклю-95” – голоситися до Тані Джулинської (tanyadz@rogers.com)

Радіо Зустрічі – заповідачі – голоситися до Гані Шиптур (ann.szyptur@sympatico.ca)

Господар сміття і сірих домиків (Івасів-на-місці) – голоситися до Богдана Колоса (gkolos@sympatico.ca)

Крім того, потрібно помочі у деяких роботах підготовки ЮМПЗ:

Пластова оселя - Щосуботи, від 9-го червня, відбувається підготовка площі і будинків Січі на ЮМПЗ – чищення терену, поправки будови, і т.п. Приїжджайте до Ґрефтону суботами. Свіже повітря! Руханка! Голоситися до Богдана Колоса (gkolos@sympatico.ca).

Крамничка – закуп і підготовка товару – голоситися до Христі Терпляк (christine.terplak@tcdsb.org) і (christine.terplak@sympatico.ca)

Таборовий виряд – Потрібно координатора щоб перевірив, придбав і поділив таборовий виряд на юнацькі табори – Голоситися до Тараса Гетьманчука (taras_hetmanczuk@hotmail.com)

Реєстрація приїжджих – В днях четвер 2-го серпня (4 год. по-обіді-10 веч.), пятницю 3-го серпня (9 год. рано – 10 веч) і суботу, 5-го серпня (6 год. – 9 рано) потрібно людей на дижури в школі Michael Power (західнє Торонто) щоб реєструвати приїжджих на табори ЮМПЗ. Голоситися до Росі Сливинської (roksoliana@hotmail.com)

 

Інші запити? Звертайтеся на umpz@plastcanada.ca