22 грудня 2007 р.  

Дорогі Пластунки і Пластуни !

Запрошую Вас переглянути знімки із перебрання Вифлеємського Вогню Миру пластунами в Україні від польських гарцерів при кінці цього листа, та піти на посилання Фотоальбом” у розділі Пов'язані Посилання при кінці цього листа.

Перебрання відбулося на кордоні між Україною і Польщею біля Рави-Руської, а опісля у катедральному храмі у Львові.

Цього року плянувала і координувала пластову акцію Вифлеємського Вогню 18 літня пластунка зі Львова Соломія Кейван зі співпрацею КПС України.  Українські пластуни цього року вперше брали участь у Відні в офіційному передані Австрійськими скавтами вогню разом із представниками близько 25 країнами світу. Привезений вогонь із Відня скавти штафетою розповсюджують по різних країнах світу. Україну у Відні репрезентувала Соломія Кейван. Вона також авторка пісні Вифлеємський Вогонь Миру.

Скавтовою штафетою з Відня  вогонь перейшов Словаччину і Польщу.  З Українсько – Польського кордону пластові роверисти, під проводом ст.пл. Назара Зелінки з Тернополя, везуть штафетою вогонь до Києва.  Офіційне передання вогню усім українським церквам відбудеться у Києві 23 грудня.

Акцію поширення Вифлеємского Вогню Миру піддержують Українська Греко-католицька Церква, Укр. Римо-католицька Церква, Українська Православна Автокефальна Церква, Українська Православна Церква Київського Патріярхату, Голова Наглядної Ради Міжнародного Благодійного Фонду Україна 3000, пані Катерина Ющенко, багато державних інституцій а також молодіжних і скавтських організацій України. Пласт в Україні займається акцією перебрання на кордоні з Польщею вже 9 років. Кожного року ця акція набирає ширших маштабів і охоплює кожного року більше міст і сіл і організацій в Україні.

Учасники пластового з'їзду окружних і станичних який відбувається 22 і 23 грудня у Києві повезуть вогонь до своїх міст для розповсюдження його по Україні.

Більше про Вифлеємський Вогонь Миру читайте на Пластовому Порталі www.plast.org.ua  а також на сторінці Вифлеємського Вогню Миру (дивіться розділ Пов'язані Посилання в низу).

Сподіюся, що усі пластунки і пластуни – де б вони не були у світі -  в часі нашої традиційної пластової свічечки, поєднаються духом із пластунками і пластунами в Україні. Саме тоді пластунки і пластуни  будуть запалювати на Свят Вечір у своїх домах свічечки вогнем миру і любові переданим із Вифлеєму.

Сподіюся, що постараєтеся в часі свічечки знайти можливість висвітлити на екрані для пластунів з вашої станиці знімки із пластової акції розповсюдження Вифлеємського Вогню Миру пластунами в Україні.

Христос Родився – Славім Його !

Пл. Сен.  Любомир Романків СМ
Начальний Пластун

1.jpg
Передача в Молдову 23.12
IMG_0239.JPG
Соломія Кейван і Бертль Грюнвальд, засновник скавтської естафети
skauty_mold.jpg
Передача в Молдову 23.12
IMG_0250.JPG
Біля головної лямпадки скавтської естафети
IMG_0430.JPG
Хорунжі на кордоні
IMG_0175.JPG
В Ґустав-Адольф Кірхе
IMG_0427.JPG
Святкова іграшка
IMG_0222.JPG
Пластова лямпадка у Відні
IMG_0394.JPG
Початок велоестафети
IMG_0058.JPG
В Ґустав-Адольф Кірхе
IMG_0377.JPG
Пластуни і харцери з Вогнем
IMG_0220.JPG
Пластунки з французькими скавтами
IMG_0345.JPG
Україна долучається до скавтської естафети в 2007 році
 
IMG_0313.JPG
Відділ пластунів йде за Вогнем
DSC_3949.jpg
Мартa Фургала та Матвій Дух з лямпадкою (фото В. Стебницького)
IMG_0698.JPG
Пластуни-роверисти
DSC_3945.jpg
Станичний станиці Львів Юрко Гвоздович (зі заду) (фото В.Стебницький)
IMG_0632.JPG
Пластуни і харцери на нейтральні території
DSC_3962.jpg
Хор з Вифлеємським Вогнем Миру (фото В. Стебницький)
IMG_0609.JPG
Спільне фото
DSC_3916.jpg
Пластунки з лямпадками в Соборі св.Юра
IMG_0607.JPG
Велике спільне фото
DSC_3958.jpg
Пластунки з Вифлеємським Вогнем (фото В.Стебницького)
IMG_0599.JPG
Пластова і харцерські лямпадки
 
IMG_0558.JPG
В спільному колі стояли і польські прикордонники, колишні харцери
 
IMG_0540.JPG
Спільна іскра
 
IMG_0532.JPG
Обміна подарунками
 
   
 

Пов'язані Посилання: