Влада зацікавлена у збереженні Сокола”, як памятки

9.02.2009 р. відбулася зустріч директора ПТМ Сокіл” В. Семка, члена Управи ПТМ Сокіл” А. Чемеринського з керівництвом управління культури облдержадміністрації у справі отримання  Соколом” статусу пам’ятки місцевого значення.

Зокрема, відбуто розмову з особою, яка безпосередньо курує ці процеси - начальником відділу охорони культурної спадщини та музейної роботи облдержадміністрації п. А. Давидюком. Представник охоронної структури ознайомив зацікавлених з вимогами Закону України Про охорону культурної спадщини”,  продемонстрував зразки необхідної облікової документації – як приклад до виконання та запропонував кілька варіянтів позитивного вирішення ситуації з отриманням статусу. Серед них: варіянт створення громадського музею, винесення питання на сесію обласної ради, підготовка спільного розпорядження голови ОДА та голови обласної ради у цій справі.

Також, відбуто зустріч з начальником управління культури ОДА, членом ОПР Івано – Франківської округи В. Федораком (одночасно кандидатом до Управи ПТМ Сокіл”). В процесі зустрічі обговорено питання здобуття статусу памятки місцевого значення, реєстрації БО Сокіл”. Представники влади запевнили директора оселі В. Семка у підтримці пластових ініціятив.