ПТМ Сокіл” серед цікавинок Музейного кола Прикарпаття”

З метою популяризації пластового табору – музею Сокіл" серед громадськості, приверненням уваги до нього влади та всіх зацікавлених, подальшого збереження табору, як пам'ятки – інформація про нього розміщена у проєкті Музейне Коло Прикарпаття" http://www.museum.if.ua/museums/r18/68.html

«Музейне коло Прикарпаття» - проєкт, який розпочався в травні 2008 р. в Івано-Франківській області. Він передбачає створення єдиного джерела актуальної інформації, організацію реклямної кампанії для музеїв. Висвітлення інформації про музеї, експонати, заходи та виставки на спільному Інтернет ресурсі сприятиме залученню нових відвідувачів у музеї, а отже – й зростанню надходжень від реалізації музеями додаткових послуг. Проєкт впроваджуватиметься протягом 11 місяців за підтримки програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерляндів в Україні.

На даний час всі зацікавлені з поза членів Пласту завдяки Музейному колу Прикарпаття" матимуть змогу отримати загальну інформацію про табір, його контактну адресу, посилання на мережеву сторінку Соколу, переглянути 4 світлини (які можна збільшити).

Таким чином, пластовий табір – музей знайшов гідне місце в переліку музеїв Прикарпаття на відповідному інформаційному ресурсі.

Ст.пл. А.Чемеринський, СМ