Осіння нарада Управи „Соколу”

 

7 жовтня 2007 р. у м. Львові відбулося чергове, квартальне засідання Управи „Сокола”.

На ньому були присутні не тільки представники Управи з нашого краю, а й з інших країв – член Управи В.Базарко (від ГПБ) та член Управи, голова Фонду „Сокола” О.Гаврилюк. Порядок денний засідання передбачав розгляд наступних питань: про виконання рішень попередньої наради Управи, про стан будівництва на терені пластової оселі „Сокіл”, про членство в Управі, про рішення ГПБ відносно „Сокола”, про стан пожертв до Фонду та ін.

Директор пластової оселі „Сокіл” п. В.Семко подав присутнім детальну інформацію про поступ у справі відновлення „Сокола”, а також звернув увагу на існуючі проблемні питання.

Члени Управи обговорювали питання збереження історичного вигляду „Соколу”, необхідности здійснення будівництва на підставі чинного законодавства України, беззаперечного дотримання фінансової дисципліни.

Окремо дискутувалося питання ролі „Сокола” у відзначенні 100-ліття Пласту, необхідности завершення всіх будівельних робіт до 2012 року. В плянах Управи – якнайшвидша добудова куреня Старого Орла, спорудження фундаментів під інші обєкти.

Голова Фонду „Сокола” О.Гаврилюк докладно розповів присутнім про стан Фонду „Сокола” – з поданням детальної інформації про збірку на кожен будівельний обєкт. Др. О.Гаврилюк ствердив, що йому з кожним місяцем все важче стає збирати кошти для потреб оселі, є необхідною фінансова допомога від Головної Пластової Булави.

Прийнято ряд рішень. Серед найважливіших – підготовка пляну будівельних робіт та бюджету видатків Управи на 2008 рік, реєстрацію в органах юстиції Благодійної Організації „Сокіл”, проголошення Головною Пластовою Булавою збірки на відновлення та утримання оселі, виготовлення Різдвяної «сокільської» листівки.

З метою забезпечення прозорости у своїй діяльності, Управа прийняла рішення про потребу виготовлення щорічних звітів до керівних органів Пласту – ГПБ і КПР України. На доручення члена Управи, голови ГПБ В.Базарка його заступником в Управі буде Н.Мельник (Львів).

Наступна нарада Управи „Сокола” відбудеться на оселі в наприкінці листопада – початку грудня 2007 р. Обрано дві робочі дати – 25.11. (основна) і 1.12. (додаткова).