КОЖЕН, ХТО ТАБОРУЄ НА „СОКОЛІ”

БУДЕ ПРИЧЕТНИМ ДО РОЗВИТКУ ЦІЄЇ ОСЕЛІ

 

      З метою відбудови, розвитку, методичного, інформаційного та господарського забезпечення функціонування пластового табору-музею „Сокіл”, Управа оселі затвердила „Положення про пожертву учасника таборування на пластовій оселі „Сокіл” ”.

      Цей документ розповсюджується як на членів Пласту та інших молодіжних організацій; всіх зацікавлених осіб, що бажають проводити свої заходи на терені славного „Сокола”.

      Сама пожертва учасника/-ці таборування є безповоротною фінансовою допомогою всіх таборовиків - учасників таборів, вишколів, семінарів, екскурсій, різних зустрічей, індивідуального таборування. Мінімальний розмір пожертви буде встановлюватися Управою пластового табору - музею „Сокіл” щорічно (на підставі потреб утримання оселі) і подаватися до відома Головної Пластової Булави та Крайової Пластової Ради України.

      Таборовики складатимуть пожертву незалежно від способу таборування (проживання в мешкальних куренях або в шатрах).  На підставі пожертви таборовикам буде надано „базовий набір послуг”, який включатиме в себе використання кухні і спортового майданчика, користування туалетом та умивальниками, можливістю палити відкрите вогнище (ватр для виховних заходів), піддонів для наметів та ін.

      „Базовий набір послуг” в залежності від покращення умов розвитку оселі може змінюватися. Для членів Пласту встановлюється розмір пожертви в меншому обсязі, ніж для осіб, які не є членами пластової організації. Відмова таборовиків скласти пожертву унеможливлює їхній побут на оселі.

      Документ також передбачає ряд вимог щодо документального фіксування пожертв, які ґрунтуються на засадах бухгальтерського обліку.

      Управа оселі вважає, що досягти її якнайшвидшого розвитку можна загальною дією двох сторін – жертводавців, які дбають за спорудження будівель; всіх бажаючих таборувати на „Соколі”.

ст.пл. А.Чемеринський, СМ