ВІДБУТО ПЕРШЕ ЛІТНЄ ЗАСІДАННЯ УПРАВИ СОКОЛУ”

 

      2 червня на пластовій оселі Сокіл” відбулося чергове засідання Управи оселі. Погода на теренах оселі цього дня була вражаючою – кількаразово пройшли сильні зливи; члени Управи могли спостерігати, як завдяки дощам руйнується нещодавно відремонтована дорога – гірські потічки, що текли з верхів, розмивали гравій і вимивали каміння.

      В нараді брали участь А.Ганкевич, В.Стебницький, А.Чемеринський; директор оселі В.Семко, попередній директор С.Красілич, бухгальтер КПС-України Н.Поліщук.

      Порядок денний передбачав розгляд наступних питань: виконання рішень попереднього засідання, висвітлення діяльности в пластових ЗМІ, завершення інвентаризації майна оселі.  Станом на 1.06 Управа змогла ліквідувати заборгованості по заробітній платні перед персоналом – тепер працюється над тим, щоб забезпечити стабільність отримання виплат в другому півріччі 2007 р. За березень – травень підготовано 6 інформаційних повідомлень, що стосуються Управи та розбудови оселі, - в тому 3 повідомлення на Пластовому Порталі”, 2 повідомлення на Пластовій Мережі”, 1 повідомлення в журналі Пластовий Шлях”. В подальших плянах: ведення постійної рубрики під назвою Управа Сокола”, збір інформації для наповнення майбутньої веб-сторінки оселі.

      Управа Сокола” прийняла рішення про страхування в найближчому періоді приміщень оселі, які перебувають на балансі організації; про початок робіт по завершенню будівництва мешкального куреня імені Старого Орла; склала інвентаризаційний опис майна табору. Також, з огляду на потребу фінансової підтримки оселі пластунами і всіма зацікавленими, прийнято рішення про встановлення вкладки учасника таборування на Соколі”. Розмір вкладки буде диференційованим – в залежності від того хто буде таборувати (пластуни чи члени інших партнерських організацій), в залежності від способу таборування (в шатрах чи мешкальному курені). Таким чином, тепер всі таборовики будуть причетні до творення майбутнього оселі. 

      Впродовж травня проведено ряд робіт по облаштуванню навколишнього терену табору. Терен навколо мешкальних куренів очищено від заростей. Багато зусиль віддано для підтримки в належному стані під’їздної дороги. Зокрема, вручну викопано канаву для стоку поверхневих вод вздовж дороги  до табору – таким чином відведено поверхневі води в русло р. Сокіл. Продовжувався ремонт дороги - її вирівнювання, збір і подрібнення каміння та укладка його в полотно дороги.

      Фонд Сокола” продовжував отримувати пожертви від небайдужих пластунів. За інформацією др. О.Гаврилюка, пожертви які надійшли, уможливлюють будівництво кімнати імені М.Ценка.

      Наступна нарада Управи заплянована на 22 липня.

      Підготував ст.пл. А.Чемеринський, СМ