Вишкіл юнацьких виховників відкрив сезон літнього таборування

на пластовій оселі Сокіл”

 

      29 квітня – 2 травня на теренах пластового табору – музею Сокіл” Крайова Булава УПЮ України та місцева округа організації провели Крайовий Вишкіл Виховників УПЮ ч. 92.

      Символічно, що саме вишкіл виховників відкрив сезон літнього таборування на славній оселі. Він став третім вишколом подібного типу, який проводиться на Соколі – попередньо тут відбулися КВВ УПЮ ч. 63 та 72 (в 2003 та 2004 роках).

      Вишкіл проводила збірна команда інструкторів з Івано-Франківська, Львова, Ямниці під проводом коменданта – Провідниці Скобиного Кругу України ст.пл. Н.Опалинської, Гр. Організаційну допомогу в проведенні надав директор оселі п. В.Семко.

      Географія учасників була досить різноманітною: Білі Ослави, Городенка, Іваниківка, Івано – Франківськ, Калуш, Коломия, Рогатин, Фрага. Учасники ознайомились з історією та структурною будовою Пласту, основними елементами занять юнацтва, плянуванням діяльности праці гуртків, співпрацею з громадськістю та ін.

      Отримані знання учасники КВВ УПЮ вже найближчим часом зможуть випробувати на практиці (саме на підставі цього вишкіл буде зараховано) - починається таборове літо, а отже, кожен з них працюватиме на таборах різного рівня, від курінного до окружного.

      Тим часом продовжується праця по подальшій відбудові оселі. Тільки за останній місяць вдалося виконати ряд необхідних робіт, зокрема – відремонтувати пошкоджену буревієм покрівлю, частково відремонтувати дорогу на оселю (шляхом засипання гравієм найбільших ям); очистити територію біля каплички, ґаражу та варти від дикорослих заростей; підремонтувати внутрішній інвентар приміщень (газову плиту, ліжка). Дирекція Управи починає дбати за налагодження збору добровільних пожертв на оселю.

      Окрім вишколу виховників, оселю в квітні відвідали: група пластунів і члени організації СУМ.

ст.пл. А.Чемеринський, СМ