Пластова ЛелійкаSkip Navigation LinksПластова Мережа > Про Пластову Мережу  |  
Ви не вписані до мережі - Створити Конто - Ввійти  

Пластова Мережа

Ці сторінки провадить Головна Пластова Булава для цілого Пласту. Адміністратор сторінки - ст. пл. Іван Кіналь

Пластова мережа має такі цілі:

Ця мережа становить виконання резолюції В-8 15-их Зборів КУПО:

„15-ті Збори КУПО стверджують необхідність створення єдиного пластового вузла (порталу) в світовій мережі (Інтернеті), який об'єднував би всі крайові, курінні, станичні та інші сторінки, з метою оперативного інформування пластового загалу про діяльність усього пластового руху та представлення Пласту міжсвітовій мережі як потужної світової організації. 15-ті Збори КУПО доручають Головній Пластовій Булаві підібрати відповідні особи (в булаві діловода видань), які зорганізували б такий вузол.”

Як приєднатися до Пластової мережі?

Я / моя частина ще не має сторінки: Вам треба перше знайти приміщення на Вашу сторінку. Ваша сторінка може бути розміщена де-небудь, але ми радимо її розмістити або при нашій мережі, або на Пластовому Порталі, котрий провадить Станиця Львів. Дальші інформації про розміщення при нашій мережі можете прочитати тут. Коли Ваша сторінка вже готова, гляньте на Я / моя частина вже має сторінку" за дальшими напрямними.

Я / моя частина вже має сторінку: Щоб приєднатися до Пластової Мережі, Вам лише треба перевірити чи Ваша сторінка дотримується до правил мережі, поданих нижче. Коли Ваша сторінка узгіднена з цими правилами та готова на приєднання, прошу сконтактуватися з адміністратором. Коли адміністратор удобрить Вашу сторінку, Ви одержите адресу при Пластовій Мережі для Вашої сторінки та е-пошти. Наприклад, курені УСП та УПС дістануть адресу у формі: числокуреня.улад.plastscouting.org .

Приєднання до мережі також Вам дозволить використовувати додаткові можливості, описані тут.

Правила Пластової Мережі: (18.6.07)

Додаткові правила для крайових сторін: